pultuszczak

Facebook

Potrąciła dwie dziewczyny

2022-03-09 11:40:03

Pomimo ciągłych apeli policji, ostrzegających o często tragicznych konsekwencjach brawury czy nieuwagi na drodze, w naszym powiecie w każdym tygodniu dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. Tym razem na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie 15 – latki

Do wypadku doszło w piątek, 4 marca. Około godziny 21.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku otrzymał zgłoszenie, że na przejściu dla pieszych przy ul. Daszyńskiego zostały potrącone dwie młode dziewczyny. Ze wstępnym policyjnych ustaleń na miejscy zdarzenia wynika, że 23 – latka kierująca SEATEM IBIZA nie ustąpiła pierwszeństwa pieszym prawidłowo przechodzącym na pasach i potrąciła dwie dziewczyny.

Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Dwie 15 – latki z ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Ciechanowie.

A my jeszcze raz zwracamy się do kierowców o rozwagę, zdjęcie nogi z gazu i skupienie się na jeździe, a nie tysiącu innych rzeczy takich jak odpisywanie na wiadomości czy przeglądanie portali społecznościowych, co niestety często się zdarza.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…