pultuszczak

Facebook


POSZUKIWANY PRZEZ NIEMIECKĄ POLICJĘ ZATRZYMANY

2017-10-13 10:00:13

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, 55-letni mężczyzna wpadł w ręce policjantów pułtuskiej drogówki, po tym jak kierując samochodem popełnił szereg wykroczeń drogowych

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, patrolując drogę krajową 61, zauważyli samochód którego kierowca niebezpiecznie wyprzedzał inny pojazd i nie stosował się do linii podwójnej ciągłej. Po zatrzymaniu samochodu, wylegitymowaniu kierowcy i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 55-latek poszukiwany jest Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna jest podejrzany o napad na bank na terenie Niemiec. Do tego zdarzenia doszło u naszych zachodnich sąsiadów, 10 sierpnia bieżącego roku. Od tamtej pory podejrzany o udział w tym przestępstwie był poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości.
Kiedy funkcjonariusze sprawdzili dokładnie bmw, którym jechał poszukiwany. Okazało się, że znajdowała się tam atrapa broni, a sam pojazd prawdopodobnie pochodzi z kradzieży. Mieszkaniec Kętrzyna został osadzony w policyjnym areszcie, gdzie oczekuje na ekstradycję do Niemiec.
sierż. sztab. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *