pultuszczak

Facebook


PONAD 2,5 PROMILA I BEZ PRAWA JAZDY

2018-02-08 10:02:45

Dzięki właściwej reakcji świadka, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 40- latek miał w organizmie ponad 2,5 promile alkoholu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna… nie ma prawa jazdy

Zdarzenie miało miejsce na terenie gm. Pokrzywnica. 4 lutego wieczorem, policjanci zatrzymali kierującego Oplem. Stan w jakim znajdował się mężczyzna nie pozwolił mu daleko odjechać. Po przejechaniu kilkuset metrów zatrzymał się „nad rowem”. Policjanci ustalili, że kierującym był 40- letni mieszkaniec pow. pułtuskiego. Nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Trafił do policyjnej celi. Dziś usłyszał zarzut. Wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem.
Policja apeluje: nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas, dla naszych bliskich. Reagujmy na takie przypadki. Informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców i może uratować czyjeś życie!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *