pultuszczak
Policyjne awanse

2023-09-06 9:17:09

5 września, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowiskach: zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji oraz kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Aspirant Paweł Załęski oraz podkomisarz Joanna Bronowska odebrali rozkazy personalne z rąk komendanta powiatowego Policji w Pułtusku. W uroczystości udział wziął Wójt Gminy Winnica, kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy cywilni jednostki.

Kompetentni, rzetelni, uczciwi i chętni do pomocy – to tylko niektóre cechy, za jakie są cenieni zarówno w środowisku policyjnym, jak również wśród pułtuskiej społeczności awansowani policjanci. Podczas dzisiejszej uroczystej zbiórki, komendant powiatowy Policji w Pułtusku podziękował za profesjonalną, wieloletnią i pełną poświęcania służbę, a w dowód zasług awansował dotychczasowego kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy asp. Pawła Załęskiego, powierzając mu obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz podkom. Joannę Bronowską, której w zastępstwie powierzone zostały obowiązki kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Bohaterowie uroczystości, obejmując nowe stanowiska, podziękowali za zaufanie, jakim zostali obdarzeni, a zgromadzonych policjantów i zaproszonych gości poprosili o koleżeńskie wsparcie.

Asp. Paw Załęski do służby w Policji został przyjęty w 2011 roku, zaczynając w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Od 2014 r. związany był w Posterunkiem Policji w Pokrzywnicy, 9 lat pełnił funkcję dzielnicowego, natomiast od kwietni br. zajmował stanowisko kierownika posterunku.

Podkom. Joanna Bronowska w szeregi policji wstąpiła w 2012 r. W trakcie swojej kariery zawodowej służyła w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym i Zespole ds. kryminalnych PP w Pokrzywnicy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Obejmującym nowe stanowiska serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *