pultuszczak

Facebook
POLICJANTKA Z NASZEJ KOMENDY NOMINOWANA DO TYTUŁU OSOBOWOŚĆ ROKU 2022

2023-01-24 9:20:47

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku otrzymała nominację Kapituły Redakcji do tytułu Osobowość Roku 2022. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest głosami mieszkańców naszego regionu w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna

Wspólnie ze stróżami prawa z miejscowej komendy, mł.asp. Magdalena Bielińska prowadzi szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Policjantka prowadzi prelekcje i warsztaty z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami, a także aktywnie udziela się w różnych akcjach charytatywnych i jest zawsze tam, gdzie można wesprzeć lokalną społeczność.

Policjantka podkreśla, że nominacja to dla niej szczególny zaszczyt, którego się nie spodziewała, tym bardziej, że pomaganie innym jest jej naturalnym odruchem, a każdy uśmiech, który widzi na twarzach jest największą nagrodą.

Kandydaci zostali podzieleni na 5 kategorii: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Nauka oraz Polityka, Samorządność i społeczność lokalna. Tytuły te przyznawane są głosami Czytelników.

Oddać głos oraz szczegóły głosowania można znaleźć pod adresem: https://polskanews.pl/p/kandydat/ml-asp-magdalena-bielinska%2C3333897/

Autor: sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *