pultuszczak

Facebook


Policjant uratował mężczyznę, których chciał skoczyć z mostu

2017-12-01 9:45:34

Ta sprawa naprawdę mogła skończyć się tragicznie! 22-latek chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście tragedii udało się zapobiec – wszystko dzięki szybkiej interwencji policjanta. Mężczyzna, który planował odebrać sobie życie, znajduje się obecnie pod opieką lekarską

28 listopada, około godziny 17. policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, wracając do domu, zauważył na barierce mostu przy ul. Wyszkowskiej mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Z uwagi na duże natężenie ruchu, pozostawił swój pojazd i zaczął biec w kierunku desperata. O zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego pułtuskiej komendy.
Młody mężczyzna zwrócony był twarzą w stronę Narwi, tracił równowagę, krzyczał że skoczy.
Natychmiastowa reakcja policjanta pozwoliła uniknąć tragedii. Zdjął mężczyznę z barierki i zaczął z nim rozmawiać. Desperatem okazał się 22-letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego. Przyznał, że chciał odebrać sobie życie, bo nie radzi sobie z problemami osobistymi. Był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. 22- latek znajduje się obecnie pod opieką lekarską.
sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *