pultuszczak

Facebook

POLICJANCI UGASILI PŁONĄCY POJAZD

2019-09-26 5:16:35

Droga przez Obryte została zablokowana po kolizji osobówki z ciągnikiem rolniczym. Na skutek zderzenia, powstało zwarcie instalacji elektrycznej. Zainterweniowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Zadziałali szybko, profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji w centrum miejscowości Obryte. 42- letnia mieszkanka pow. wyszkowskiego, kierująca Mercedesem, wyprzedzała ciągnik rolniczy z siewnikiem. W chwili manewru kierowca Zetora – 62 letni mieszkaniec Obrytego – skręcał w lewo. W wyniku zderzenia powstało zwarcie instalacji elektrycznej, na skutek czego osobówka zaczęła płonąć. Uczestnicy mieli bardzo dużo szczęścia, bo w porę zainterweniowali policjanci. Załoga Ruchu Drogowego, w składzie asp. Krzysztof Rzemek oraz sierż. sztab. Anna Kowalczyk użyli gaśnicy samochodowej, którą dysponowali. O pomoc poprosili najbliższych mieszkańców, w porę zapobiegli tragedii i ugasili płonące auto. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli jego uczestnicy. Błyskawiczna reakcja i profesjonalne działania doprowadziły do pomyślnie przeprowadzonej akcji, po której uczestnicy przyjęli mandaty karne za współwinę kolizji.
podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku
OD REDAKCJI: Dziś do naszej redakcji przyszedł mężczyzna, który widział niezwykle szybką i zdecydowaną reakcję pułtuskich stróżów prawa. Działali z narażeniem życia, gdyż samochód zapalił się błyskawicznie i zagrażał bezpieczeństwu wszystkich uczestników wypadku. Za pośrednictwem Tygodnika chce więc przekazać policjantom podziękowania i słowa uznania, do których oczywiście się przyłączamy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…