pultuszczak

Facebook


POLICJANCI I DYREKCJA MARDOMU DLA PUŁTUSKICH SZKÓŁ

2020-05-29 10:53:45

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku i Zarząd firmy MARDOM przekazali na ręce dyrektorów szkół podstawowych słuchowiska dla dzieci, odblaski, komiksy, materiały papiernicze i gry edukacyjne

Panujący stan i czas zagrożenia epidemicznego związanego z COVID 19 nie pozwala policjantom w zorganizowaniu tradycyjnych spotkań z dziećmi. Wychodząc naprzeciw, funkcjonariusze pułtuskiej Komendy i dyrektor personalny firmy MARDOM postanowili podzielić się niecodziennymi upominkami z podopiecznymi pułtuskich placówek oświatowych. By uatrakcyjnić pociechom i ich rodzicom powrót do szkolnej codzienności a jednocześnie złagodzić skutki kryzysu wywołanego pandemią, wszystkie pułtuskie placówki otrzymały pomoce, które wykorzystane zostaną przy organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III. Na ręce dyrekcji trafiły zakładki do książek, komiksy, kredki, farby, flamastry, słuchowiska dla dzieci i gry planszowe. Obdarowani nie kryli zadowolenia i wzruszenia.
Jest nam ogromnie miło, że możemy czuć się potrzebni i służyć pomocą. Mamy nadzieje, że gadżety sprawią dzieciom radość, wywołają uśmiech na twarzy i przyczynią się do realizacji kreatywnych zajęć.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *