pultuszczak

Facebook


POLBRAM znów wśród najlepszych!

2019-02-21 1:17:57

Miesięcznik Builder po raz XVI przyznał prestiżowe wyróżnienia Polski Herkules, Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży i Laury Buildera dla osób i firm działających w branży budowlanej, które odniosły duży sukces

Jak czytamy na stronie Buidera: Tytułem Osobowość Branży uhonorowano przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy byli najbardziej aktywni i skuteczni, a ich nieszablonowe inicjatywy oraz trafne decyzje miały kluczowy wpływ na osiągnięcia spółek w ostatnim czasie. Obok biznesu stricte budowlanego podkreślono rolę otoczenia świadczącego usługi na rzecz branży. – Laury Buildera trafiły do firm, organizacji, ośrodków naukowych oraz osób szczególnie zaangażowanych na rzecz budownictwa.
Powyższe wyróżnienia są potwierdzeniem sukcesów osiągniętych w ubiegłym roku, ale „Builder” rokrocznie wskazuje również długofalowe dokonania w sektorze. Nie inaczej było i tym razem – za efektywne zarządzanie, a w rezultacie silną pozycję firmy, poszerzanie jej potencjału, bądź za wybitną działalność badawczą i dydaktyczną przyznano tytuł i statuetki Polski Herkules. To najwyższe wyróżnienie, którym „Builder” honoruje osiągnięcia dla rozwoju nowoczesnego budownictwa w Polsce.
Laureatów tytułów Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Inwestor Publiczny, Laury Buildera i Polski Herkules ogłoszono podczas Gali Builder Awards. Uroczystość odbyła się 24 stycznia, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. XVI Gala Builder Awards unaoczniła silne marki oraz osoby z charakterem w polskim budownictwie.
Miło nam poinformować, że w kategorii PRODUCENCI wyróżniono jako FIRMĘ ROKU 2018 oraz OSOBOWOŚĆ BRANŻY, działającą na naszym terenie POLBRAM STEEL GROUP Sp. z o.o. Spółka komandytowa i Adama Makowskiego właściciela, założyciela i prezesa Zarządu. Podobne wyróżnienie firma zdobyła już w 2017 roku, a w lipcu ubiegłego roku, pisaliśmy o jej kolejnym sukcesie. POLBRAM STEEL GROUP została wtedy nagrodzona w Rankingu Budowlana Marka Roku, będącym klasyfikacją materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Pojawiła się wśród takich marek jak: Dulux, Porta Drzwi, Kreisler, Mapei, Atlas czy Gerda.
POLBRAM STEEL GROUP to firma rodzinna, zajmująca się produkcją ogrodzeń metalowych, z 28 – letnim doświadczeniem. Zatrudnia ponad 300 pracowników, wciąż się rozwija i inwestuje.
Gratulujemy kolejnych sukcesów i czekamy na następne!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *