pultuszczak

Facebook

POLBRAM wśród najlepszych marek

2018-07-09 1:38:31

Pułtuska firma POLBRAM STEEL GROUP, produkująca metalowe ogrodzenia posesyjne, otrzymała wyróżnienie w Rankingu Budowlana Marka Roku

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Finał XIV edycji odbył się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Przyznano wyróżnienia i tytuły  Budowlanych Marek Roku 2018, jak również tytuły Championów Roku 2018, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat. Laureaci zostali uhonorowani w kilkunastu  kategoriach produktowych, za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2018 roku. Firma POLBRAM pojawiła się wśród takich marek:  Dulux,  Porta Drzwi, Kreisler, Mapei, Atlas czy Gerda. Ranking Budowlana Marka Roku ma ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym. Badania przeprowadza i ranking przygotowuje od 14 lat ASM (Centrum Badań i Analiz Rynku).

Dyrektor Projektu Budowlana Marka Roku  Joanna Florczak – Czujwid podkreśla, że ranking jest niezależny i opiera się na rzeczywistych wskazaniach klientów. Dzięki temu wyniki są w pełni miarodajne i obiektywne.

Jak Polbram znalazł się w rankingu i otrzymał  wyróżnienie?

Przeprowadzane są badania rynku, bierze się pod uwagę  kryteria częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Tym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu. Na podstawie badań, przez zespół ASM (Centrum Badań i Analiz Rynku),  przygotowywane są raporty rynkowe – opracowania dla każdej kategorii produktowej.

To, że POLBRAM został wyróżniony w rankingu jest ogromnym osiągnięciem, potwierdzającym rozwój firmy i zdobywanie rzeszy zadowolonych klientów, mimo dużej konkurencji na rynku.

W trakcie uroczystości w Michałowicach POLBRAM reprezentowali:  Prezes Zarządu Adam Makowski, Dyrektor Handlowy Grzegorz Makowski oraz Kierownik Działu Marketingu Aneta Rusinek. Wyróżnienie zostało przekazane na ręce Prezesa Adama Makowskiego.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z tego wyróżnienia – powiedział Tygodnikowi Adam Makowski. –  Cieszymy się, że zostaliśmy dobrze ocenieni w rankingu najlepszych marek na rynku budowlanym. Wyróżnienie przyjmujemy jako nagrodę za 28 lat wspólnej i bardzo dobrej pracy wszystkich pracowników oraz Zarządu, której efektem są produkty cieszące się uznaniem klientów.

Firma Polbram rozwija się dynamicznie, a takie wyróżnienie jak Budowlana Marka Roku daje nam perspektywę rozwoju firmy i satysfakcję z wykonywanej pracy.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…