pultuszczak

Facebook

PODZIĘKOWANIE Z WATYKANU

2020-03-20 9:17:13

26 listopada zeszłego roku Marysia Komsta przeprowadziła warsztaty plastyczne w Samorządowym Przedszkolu w Winnicy. Wytwory dzieci wraz z pracą wykonaną przez prowadzącą warsztaty wysłano do Watykanu.

Pod koniec lutego przyszły podziękowania. Kilka dni temu Maria Komsta przekazała je dyrektor winnickiego przedszkola, Dorocie Bieńkowskiej
Zajrzeliśmy na FB Samorządowego Przedszkola w Winnicy, gdzie pod datą 26 listopada znajduje się następujący wpis: “Aniołki z Winnicy dla papieża Franciszka” – to temat pierwszych warsztatów plastycznych Marysi Komsty w naszym przedszkolu. Przedszkolaki wykonały prace dla Ojca Świętego, który otrzyma je za około 3 tygodnie. Podziwialiśmy ręcznie wykonane przez Marysię i jej mamę piękne prace: wyszywany obraz – portret papieża Franciszka, ręcznik z haftem “super papież”, serwetki, krasnale, ozdoby choinkowe, piękne misie, maskotki, serwety… Podziwialiśmy talent córki i mamy. Gratulujemy pomysłów i bardzo dziękujemy za warsztaty w naszym przedszkolu. Jeżyki wraz z panią wychowawczynią serdecznie dziękują za przekazanie dzieciom pięknego misia. Będzie miał wyjątkowe miejsce w sali już od dzisiaj”.
Trzy dni później pojawił się kolejny wpis, wraz ze zdjęciem –” Przesyłka do Watykanu z naszymi aniołkami, które zrobiły przedszkolaki dla Ojca Świętego Franciszka już przygotowana do wysłania”.17 lutego bieżącego roku dotarło do Pułtuska watykańskie podziękowanie, zaczynające się od słów skierowanych do pomysłodawczyni warsztatów: “Droga Marysiu. Jego Świątobliwość Franciszek dziękuje za wszelkie wyrazy pamięci i życzliwości oraz przesłany dar”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…