pultuszczak

Facebook


Podsumowanie Sylwestra na terenie powiatu pułtuskiego

2017-01-03 5:38:21

Podczas ostatniej nocy 2016 roku policjanci interweniowali 18 razy, głównie w związku z awanturami domowymi i zakłóceniem porządku publicznego

W sylwestrową noc nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu pułtuskiego czuwała większa liczba mundurowych niż na co dzień. Policjanci prewencji, ruchu drogowego, z posterunków policji i nieumundurowani pełnili służbę pieszą i zmotoryzowaną. Dyżurny jednostki odnotował 18 interwencji, głównie w związku z awanturami domowymi i zakłóceniem porządku publicznego.
W policyjnym areszcie noc spędziło dwóch mężczyzn.
Policjanci drogówki przebadali na trzeźwość ponad 200 kierujących pojazdami. Wszyscy byli trzeźwi. Znalazł się tylko jeden odważny, którego skontrolował dzielnicowy. 55 – letni mężczyzna kierował pojazdem osobowym mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a uprawnienia stracił już wcześniej. Ponadto 32 użytkowników drogi zostało ukaranych mandatami karnymi. Kierujący głównie dopuszczali się przekroczeń prędkości w obszarze zabudowanym, a piesi przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Nie doszło do żadnej kolizji. W miniony weekend na drogach powiatu pułtuskiego było bezpiecznie.
st.sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *