pultuszczak

Facebook


Podsumowanie minionego weekendu

2019-03-28 11:17:47

W ciągu minionego weekendu na drogach powiatu pułtuskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, pomimo sprzyjających warunków atmosferycznych rozwaga na drodze powinna być naszym przewodnikiem

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 5.00, w miejscowości Drwały gm. Zatory. Kierujący pojazdem osobowym mark Peugeot 307 na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo. Na pozór groźnie wyglądające skutki uderzenia pojazdu w drzewo nie spowodowały obrażeń kierowcy.

Do kolejnego zdarzenia drogowego tym razem tragicznego w skutkach doszło w miejscowości Skorosze, gm. Winnica. Pojazd marki Audi jadąc w kierunku miejscowości Nasielsk wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Jedna z dwóch osób poruszająca się samochodem osobowym w skutek uderzenia poniosła śmierć na miejscu, druga osoba w stanie ciężkim została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie.
Kolejne, trzecie już zdarzenie minionego weekendu miało miejsce w godzinach popołudniowych w miejscowości Gotardy, gm. Gzy. Kierujący pojazdem marki Daewoo Lanos, podczas wyprzedzania kolumny pojazdów, doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym prawidłowo pojazdem marki Fiat Panda. Sprawca zdarzenia w ciężkim stanie został zabrany pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie. Kobieta, która poruszała się prawidłowo Fiatem Panda, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Makowie Mazowieckim, a znajdujące się w pojeździe dziecko do szpitala w Ciechanowie.

Policjanci będą ustalać wszystkie przyczyny i okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

sierż. Daniel Podlasin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *