pultuszczak

Facebook


Podsumowanie Majówki na drogach powiatu pułtuskiego

2016-05-04 11:25:34

Na terenie powiatu pułtuskiego, podczas majowego weekendu policjanci odnotowali dwie kolizje i jeden wypadek, w którym groźne obrażenia odniosło pięciu młodych mężczyzn. Funkcjonariusze ustalają wszelkie okoliczności zdarzenia z 2 maja

Podczas długiego majowego weekendu w dniach 29.04- 3.05.2016 r. pułtuscy policjanci prowadzili działania prewencyjno- kontrolne „Bezpieczny weekend”. W akcji udział wzięło 90 funkcjonariuszy wspieranych przez Strażników Miejskich. Podczas kontroli trzeźwości kierowców, ujawniono jednego kierującego na tzw. „ podwójnym gazie”. Policjanci odnotowali także dwie nie groźne kolizje.
Niestety nie obyło się bez przykrych zdarzeń. 2 maja, w miejscowości Murowanka gm. Pokrzywnica doszło do groźnego wypadku. Pięciu młodych mężczyzn jadących Audi A4 doznało wielu obrażeń, po tym jak pojazd, którym poruszali się zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy pobliskich wsi. Dwóch z nich 21 i 24 latek zostali przetransportowani do szpitali w Warszawie z ciężkimi obrażeniami, między innymi kręgosłupa. Dwóch innych z urazami głowy i połamanymi żebrami, trafiło do placówek medycznych w Makowie Mazowieckim i Ciechanowie. Jeden tylko, 25 letni uczestnik wypadku po opatrzeniu powierzchownych ran, wyszedł ze szpitala. Pułtuska policja wyjaśnia wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

sierż.szt. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk
1
3

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *