pultuszczak

Facebook

POCZYTAŁEM W INTERMARCHE

2022-09-06 1:20:51

września, w NIEDZIELĘ, ruszyła InterPoczytelnia w Klubie Czytelnika InterMarche w Pułtusku. Poczytelnia jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 18

4 września, w NIEDZIELĘ, ruszyła InterPoczytelnia w Klubie Czytelnika InterMarche w Pułtusku. Poczytelnia jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 18

TYGODNIK wybrał się do niej tuż przed południem i stał się posiadaczem karty nr 2. Posiadacz karty nr 1 – jak poinformowała nas kasjerka – stał się ktoś na chwilę przed nami. Kartę otrzymaliśmy po wypełnieniu krótkiego formularza zgłoszeniowego do Klubu Czytelnika, z podaniem numeru telefonu.

Poczytelnię stanowią: regał z książkami dla dzieci oraz dorosłych, kącik z licznymi czasopismami, ze stolikiem, lampką, dwoma wygodnymi krzesłami. Wszystkie książki pachną farbą drukarską – to literatura sensacyjna, biograficzna (Messi), kuchenna oraz romanse. “Zioła na talerzu” z zainteresowaniem przeglądała rodzina pani Oliwi i pana Damiana z synkiem Marcelem. Wypatrzyliśmy nawet “365 dni” Blanki Lipińskiej. Ważne – na stole znajduje się regulamin korzystania z InterPoczytelni.

Opłata za książkę wynosi 1 zł – obsługa w kasie. Wypożyczony egzemplarz można przetrzymywać przez 30 dni, a dbać o niego tak, jak o każdą książkę. Za uszkodzoną płaci się połowę jej wartości.

Wypożyczyliśmy “Nie ufaj mu” Remigiusza Mroza i Mariki Krajniewskiej “Przystań”.

Jak długi będzie żywot InterPoczytelnia, zobaczymy.

InterPoczytelnię odwiedził i książki wypożyczył Kazimierz Dzierżanowski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…