pultuszczak
Po Popławach na gazie

2023-08-03 9:29:01

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta oraz powiatu pułtuskiego, pułtuscy funkcjonariusze wyeliminowali z naszych ulic kolejnych dwóch nieodpowiedzialnych kierujących.

1 sierpnia, około godziny 12.00, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego na ulicy Tartacznej. Podczas legitymowania okazało się, że cyklista był w stanie po użyciu alkoholu.

Drugiego rowerzystę, który poruszał się na podwójnym gazie zatrzymali policjanci na ulicy Polnej w Pułtusku, około godziny 16.00. Podczas legitymowania okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że 44-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Pamiętajmy alkohol i rower to bardzo złe połączenie !

Ponownie APELUJEMY do wszystkich kierujących niezależnie od rodzaju pojazdu by po spożyciu alkoholu Nigdy nie siadać za kierownicę roweru, motoroweru, samochodu czy innego pojazdu. Pamiętajmy jazda na podwójnym gazie jest niebezpieczna i zagraża życiu i zdrowiu nie tylko samemu kierowcy, który porusza się pod wpływem alkoholu ale też jest niebezpieczna dla innych użytkowników dróg !

Autor: st. sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *