pultuszczak

Facebook


Pijany kierowca bez uprawnień spowodował kolizję

2019-02-15 9:53:51

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagen-a, który spowodował kolizję, ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a samochód którym spowodował kolizję nie posiadał aktualnego badania technicznego oraz aktualnej polisy ubezpieczeniowej

32-letni kierowca który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W sobotni wieczór spowodował kolizję w miejscowości Pniewo. Kierujący pojazdem marki volkswagen na stacji benzynowej, cofając uderzył w wyjeżdżający pojazd. Sprawca zdarzenia przyznał się do spożywania alkoholu oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. W trakcie czynności okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, ponadto samochód którym poruszał się nietrzeźwy  mężczyzna nie posiada aktualnego badania technicznego oraz aktualnej polisy ubezpieczeniowej.

Pomimo nasilonych kontroli drogowych, wciąż nie brakuje pijanych kierowców, dlatego tak ważna jest społeczna reakcja- może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *