pultuszczak

Facebook


Pani Dorota też jest super!

2015-07-06 8:34:46

Dorota Witkowska, wychowawczyni klasy IV w Zespole Szkół Nr 2 zajęła zaszczytne drugie miejsce w naszym plebiscycie na superwychowawcę

– Moi cudowni uczniowie na zakończenie roku szkolnego wręczyli mi statuetkę Super Wychowawcy. Jest to najpiękniejsza nagroda, jaką nauczyciel może otrzymać od swoich wychowanków. Jest to moja Super Klasa! – powiedziała nam szczęśliwa pani Dorota.

A od nas dzieciaki ze swoją wychowawczynią dostały nagrodę pocieszenia – wspólne wyjście na pizzę do pizzerii Da Grasso,która ufundowała im pyszny poczęstunek.

Przed wspólnym biesiadowaniem, na panią Dorotę czekała miła niespodzianka. Dzieci pod okiem rodziców, przygotowały minispektakl. Stojąc wokół swojej wychowawczyni, recytowali wierszyki, a później odśpiewali piosenkę „Chwile jak te” Kamila Bednarka. Swój występ zakończyli wspólnym uściskiem i pamiątkowym zdjęciem. Od razu było widać wyjątkową więź, która łączy całą grupę; każdy gest płynął prosto z serca.

Dzieci z wielkim entuzjazmem wypowiadają się na temat Pani Doroty, chwaląc jej ciepło, wyrozumiałość i nieschodzący z twarzy uśmiech. Filip:

– Pani Dorota jest bardzo fajna. Lubię ją. Zawsze z nami jest.

Kuba:

– Jak dostanę złą ocenę, to zawsze pani Dorota mnie pociesza, mówi abyśmy się bardziej pouczyli.

Julia, Ola i Weronika:

– Bardzo lubimy panią Dorotę. Zawsze jest uśmiechnięta. Organizuje rożne przedstawienia, konkursy, wycieczki. Dla nas zawsze ma czas.

Opinie te potwierdziły mamy, które razem z klasą IVa spędziły ten dzień w pizzerii. I chociaż Pani Dorocie nie udało się wygrać plebiscytu, dla swoich wychowanków i ich rodziców zawsze będzie najlepszym wychowawcą, co jest największą nagrodą.

Filip: ” Pani Dorota jest bardzo fajna. Lubię ją. Zawsze z nami jest”

Kuba: ” Jak dostanę złą ocenę to zawsze Pani Dorota mnie pociesza, mówi abyśmy się bardziej pouczyli.”

Julia, Ola i Weronika „Bardzo lubimy Panią Dorotę. Zawsze jest uśmiechnięta. Organizuje rożne przedstawienia, konkursy, wycieczki. Dla nas zawsze ma czas.”

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *