pultuszczak

Facebook


Oznakuj rower

2018-03-15 10:45:11

Zbliża się wiosna, a co za tym idzie duża część osób przesiądzie się z samochodu na rower. W trosce o mieszkańców powiatu pułtuskiego policjanci namawiają do znakowania jednośladów. To popularna metoda zabezpieczania własności przed kradzieżą

Znakowanie roweru polega na naniesieniu numeru seryjnego na jego ramę i wprowadzeniu danych właściciela do policyjnej bazy. Podczas znakowania wypełniana jest karta identyfikacyjna, która jest przechowywana w jednostce. Właściciel roweru otrzymuje dowód identyfikacyjny. W przypadku kradzieży właściciel roweru ma ogromną szansę, że odzyska swoją własność.
Znakowanie jest bezpłatne. Na chętnych czekamy w Komendzie przy ul. Runek 23, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00- 14:00. Wystarczy, że właściciel będzie miał przy sobie dokument tożsamości, a jeśli to możliwe, również kartę gwarancyjną i paragon lub fakturę zakupu.
Apelujemy też do wszystkich rowerzystów aby nie zostawiali swoich cennych jednośladów bez nadzoru i stosowali zabezpieczenia w miejscach o dużym nasileniu ruchu, w okolicach sklepów, bazarów oraz miejscach gdzie są przechowywane.
sierż sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

1 komentarz

  1. .... odpowiedz

    „Na chętnych czekamy w Komendzie przy ul. Runek 23, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00- 14:00”
    Poinformujcie szanowną Panią i innych funkcjonariuszy o tym by CZEKALI bo na darmo tylko człowiek pójdzie. Trzeba się umawiać na te oznakowanie. Tak naciąga się fakty. Szkoda że kosztem ludzi. Oj Pułtuszczak duży masz minus za to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *