pultuszczak

Facebook

Ostatnia podróż 35 – latka

2021-02-17 12:04:18

Ku przestrodze. Na drogach bardzo niebezpiecznie!

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie, do śmiertelnego wypadku drogowego doszło 14 lutego, na drodze wojewódzkiej nr 618 w miejscowości Łosinno. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, przez kilka godzin wykonywali czynności na miejscu tragicznego wypadku. W wyniku uderzenia samochodu w drzewo zginął 35-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 35-letni kierowca opla, jadąc o godzinie 12.25 w kierunku Wyszkowa zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w obszarze zabudowanym, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. W wyniku silnego uderzenia w drzewo, auto rozpadło się na części, a elementy karoserii oraz przewożonych rzeczy zostały rozrzucone na odcinku kilkudziesięciu metrów. 35-letni kierowca z gminy Rząśnik w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Droga przez około 2 godziny była całkowicie zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe m.in. oględziny pojazdu oraz miejsca, szkice zdarzeniowe, a także przesłuchali świadków.

Dalsze postępowanie wyjaśni dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Policjanci przypominają o zasadach bezpieczeństwa na drodze oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

kom. Damian Wroczyński

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…