pultuszczak




Organizacja ruchu w rejonie cmentarzy w Pułtusku i na terenie powiatu

2022-10-31 8:38:00

Jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych, w okolicach cmentarzy pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu. Policjanci apelują, by nie jeździć „na pamięć”, stosować się do znaków drogowych oraz poleceń wydawanych przez policjantów. Poniżej publikujemy lokalne zmiany w organizacji ruchu, obowiązujące na terenie powiatu pułtuskiego.

I CMENTARZ PARAFIALNY: ul. Kościuszki – ręczna regulacja ruchem w rejonie przejścia dla pieszych przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, zakaz handlu wzdłuż parkanu cmentarza;

ul. Baltazara – wyznaczony dodatkowy parking dla pojazdów i odgrodzona ścieżka dla pieszych i rowerzystów;

Apelujemy o korzystanie z komunikacji miejskiej. W dniu 01.11.2022 r. (wtorek) na terenie Gminy Pułtusk zostanie uruchomiona dodatkowa, bezpłatna trasa „Cmentarz – Wszystkich Świętych”.

Dodatkowe kursy w wyżej wyznaczonym terminie będą przebiegały na trasie: Cmentarze Pułtuskie – Rynek – Poczekalnia ul. Nowy Rynek – Popławy – Szpital – Grabówiec – Poczekalnia – ul. Warszawska – ul. Marii Skłodowskiej – Curie – ul. Jana Pawła II – ul. Mickiewicza – Al. Tysiąclecia – Al. Wojska Polskiego – Rynek – Cmentarze Pułtuskie.

Rozkład dodatkowej linii autobusowej w dniu 01.11.2022 r.:

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU NA TERENIE GMIN

Cmentarz Parafialny w Obrytem – dodatkowy parking na terenie Zespołu Placówek Oświatowych w Obrytem;

Na terenie pozostałych cmentarzy pow. pułtuskiego brak zmian w organizacji ruchu.

Pamiętajmy, żeby parkować pojazdy w sposób nieutrudniający przejazdu innym pojazdom. W trakcie takich sytuacji pojazd może być odholowany na koszt właściciela.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *