pultuszczak

Facebook


Oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych

2016-03-29 10:27:51

Uczniowie szkół ponadgimnazjanych z Pułtuska i Golądkowa reklamowali swoje szkoły przed liczną publicznością w Akademii Humanistycznej. Na wesoło i na poważnie, ale rzeczowo i ciekawie.

Prezentowali się również w sali wystawek – ciekawie zaaranżowanych. Tu pokazała się również PP-P oraz pułtuski SOSW. Było co oglądać i posmakować. Rozdawano informatory, foldery i ulotki charakteryzujące poszczególne szkoły

LO im. Piotra Skargi

Folder LO („Gwarancja sukcesu, rozwoju zainteresowań oraz poczucia bezpieczeństwa”) zawiera terminarze rekrutacji, wymagane dokumenty (ważne informacje dla młodzieży i rodziców) oraz ciekawą ofertę edukacyjną (oddział akademicki, politechniczno-ekonomiczny, prawno-dziennikarski i medyczno-farmaceutyczny; oddziały powiązane z patronatami/współpracą z AH, UW, SGGW, PW, UKSW ).

ZS im. Bolesława Prusa

Ulotka zawierająca kierunki kształcenia w TECHNIKUM i ZSZ oraz atuty szkoły: doskonale wyposażone pracownie, płatne staże zawodowe, bezpłatne zajęcia wyrównawcze, możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatów zawodowych.

FENIKS Centrum Naukowo-Biznesowe

Ulotka zapraszająca do nauki w LO CN-B z klasami o modułach: wojskowym, policyjnym i strażackim. Dlaczego warto dołączyć do FENIKSA? Bo uczy w nim doświadczona, oficerska kadra; posiada własne programy z edukacji obronnej, samoobrony, technik interwencyjnych i wuefu.

ZSZ im. Jana Ruszkowskiego

Ulotki z dokładnie opisaną ofertą edukacyjną w LO (innowacja pedagogiczna w zakresie wychowanie fizyczne, bezpieczeństwa narodowego i ratownictwa medycznego ), TECHNIKUM (technik ekonomista, technik elektronik, technik informatyk, technik logistyk, nowość – technik cyfrowych procesów graficznych), ZSZ (elektryk-stolarz).

ZS CKR w Golądkowie

Zespół Szkół w Golądkowie wystąpił z ciekawie opracowanym informatorem. Barwny i bogaty w treści (propozycje edukacyjne, uczniowskie sukcesy, czas wolny w internacie ) przyciągał uwagę. Stoisko golądkowian przyciągało mnogością kulinariów (do degustacji).
PONADTO starosta pułtuski wydał informator szkół i placówek prowadzonych przez powiat (dane w pigułce). Prócz materiałów związanych z LO, ZSZ i ZS znajduje się w nim również ten dotyczący SOSW (bogata wystawa rękodzielnicza) i PP-P. (Dwie ostatnie placówki wydały również osobne folderki).

UCZNIOWIE i RODZICE! Interesujących was materiałów szukajcie w w/w szkołach, placówkach oświatowych oraz w Starostwie Powiatowym.
prus
ZS im. Bolesława Prusa w Pułtusku
ruszkowski
ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
lo
LO im. Piotra Skargi w Pułtusku
mundurowe
Szkoły „mundurowe” cieszą się u nas dużym powodzeniem
goladkowo
ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *