pultuszczak

Facebook
ODKRYJ PUŁTUSK Z EKO – BUSEM

2022-05-04 12:29:13

Nowa atrakcja turystyczna z której warto skorzystać

W minioną sobotę, o godz. 13:00, pierwsze osoby zainteresowane historią i atrakcjami przyrodniczymi Pułtuska wyruszyły w 40 minutową podróż wygodnym eko-busem, podczas której usłyszały wiele ciekawostek o 26. charakterystycznych miejscach i zabytkach naszego miasta.

Eko-bus kursuje w każdy weekend i święta do 28 sierpnia br. Odjeżdża w godz. 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 ze specjalnie przygotowanego i oznaczonego przystanku przy fontannie na pułtuskim rynku. Bilety w cenie 5 zł od osoby do nabycia u kierowcy, tuż przed kursem. Jednorazowo bus może pomieścić 11 osób.

Przewodnicy, dzięki którym trasa eko-busem jest wspaniałą wycieczką pełną ciekawostek o Pułtusku to: Dr hab. Radosław Lolo – Dyrektor Instytutu Badań w dyscyplinie Historia Akademii Finansów i Biznesu “Vistula”, autor i redaktor wielu publikacji naukowych z zakresu historii; Krzysztof Łukawski – wykładowca akademicki, działacz NGO, autor i redaktor prac naukowych z zakresu historii; Konrad Rejtner – pasjonat i znawca lokalnej historii, od kilku lat jako przewodnik oprowadza wycieczki po Pułtusku.
źródło: pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *