pultuszczak

Facebook


O co biega z klubem mężusiów i czy stanie się cud – czyli co proponuje Teatr Capitol?

2020-02-17 2:41:24
Najbliższe tygodnie w warszawskim Teatrze Capitol upłyną pod znakiem komedii. „Klub mężusiów”, „O co biega?” i „Cud” – to trzy rewelacyjne spektakle, na które zdecydowanie warto się wybrać.

 

Małżeństwo oczami mężczyzn w „Klubie mężusiów”

Nie tylko kobiety z dłuższym stażem małżeńskim są znudzone pożyciem i ubolewają nad brakiem namiętności w związku. Panowie również mają ten problem. Roland, Karol, Andy i Mario chcąc uciec przed małżeńską rutyną i robieniem zakupów ze swoimi żonami, raz w tygodniu spotykają się w nieużywanej kotłowni centrum handlowego. Komedia, którą wyreżyserował Andrzej Rozhin, to pełna smaczków i mistrzowskiego humoru opowieść o kłopotach małżeńskich. W obsadzie m.in. Krzysztof Tyniec, Jacek Kawalec i Tomasz Dedek.

Małomiasteczkowe życie nie musi być nudne – wiedzą o tym bohaterowie „O co biega?”

„O co biega?” to sztuka autorstwa Philipa Kinga. Opowiada o typowym angielskim miasteczku, które tylko z pozoru jest spokojne. Jego mieszkańcy stawiają czoła wielu problemom, głównie natury sercowej. Penelopa Toop, seksowna i wyzwolona żona lokalnego pastora, jest solą w oku dla wielu osób, zwłaszcza dla wścibskiej panny Skillon. Nuda i zazdrość rozpętują niezły galimatias, na jaw wychodzą skrywane żądze i tajemnice. Co z tego wyniknie? Warto się przekonać! W rolach głównych występują m.in. Violetta Arlak, Maciej Damięcki, Stefan Pawłowski i Rafał Szałajko.

Magiczna noc w Andaluzji – czyli „Cud”

„Cud”, sztuka napisana Larsa Bauma i Dietmara Jacobsa, opowiada o Hubertusie Nowaku, który z powodu awarii samochodu spędza noc w małym hiszpańskim miasteczku. Nieprzewidziana usterka auta to jednak dopiero początek niefortunnych zdarzeń, które zaczynają nabierać tempa dokładnie w tym momencie, w którym bohater postanawia pogodzić się ze swym losem. Pojawienie się pewnej dziewczyny, zmęczonej trudami podróży, zapowiada coś, czego żadne z nich nie było w stanie przewidzieć. W przedstawieniu główne role grają m.in. Maciej Radel, Laura Breszka, Hanna Śleszyńska i Jacek Lenartowicz.

Pełny repertuar Teatru Capitol znajdziecie w portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-capitol,1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *