pultuszczak

Facebook


Nowy lekarz w szpitalu Gajda -med

2020-02-19 5:34:31

Jak informuje dyrekcja Szpitala Powiatowego Gajda – med, wychodząc na przeciw oczekiwaniom środowiska, dbając o dobro pacjentów, nie ustaje w poszukiwaniu lekarzy, którzy są znani nie tylko z fachowości, ale też nieposzlakowanej opinii etycznej i zasad moralnych

Od 1 lutego br. pozyskano do pracy na oddziale wewnętrznym nowego, bardzo dobrego i znanego lekarza. Jest nim doktor Artur Zaniewski. Dr Artur Zaniewski jest byłym wieloletnim ordynatorem oddziału wewnętrznego w szpitalu w Wyszkowie. Z wykształcenia jest specjalistą chorób wewnętrznych, reumatologii, balneologii i medycyny fizykalnej.
Jak zapewnia dyrekcja naszego szpitala, pacjenci będą mogli korzystać z wiedzy i niezwykle bogatego doświadczenia (28 lat pracy w zawodzie) medycznego w zakresie leczenia chorób m.in: o podłożu autoimmunologicznym. Pan doktor będzie również prowadził ambulatoryjną poradnię reumatologiczną.
To bardzo istotna fachowa pomoc dla pracy oddziału wewnętrznego. Doktor pełni funkcję zastępcy koordynatora tego oddziału. Wraz z doktorem w oddziale rozpoczęła pracę nowa oddziałowa p. Izabela Maluchnik.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *