pultuszczak
NOWY DWÓR MAZ. Zarąbał żonę siekierą, zabójstwo na ul. Mazowieckiej

2023-05-24 2:42:55

Nie milkną echa zabójstwa jakie miało miejsce w poniedziałek (22 maja) przy ul. Mazowieckiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Podejrzanym o zabójstwo jest 75-letni mężczyzna, który przy użyciu siekiery miał zamordować swoją żonę

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych. Na miejsce policję wezwali sąsiedzi, którzy słyszeli przerażające krzyki dochodzące z jednego z mieszkań przy ul. Mazowieckiej.
Po przybyciu na miejsce policjanci znaleźli zmasakrowane zwłoki kobiety oraz 75-latka, który tuż przed ich przybyciem próbował popełnić samobójstwo.

Obecnie sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak udało nam się dowiedzieć od rzecznika Prokuratura Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie, prokurator Katarzyny Skrzeczkowskiej – mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu, gdzie usłyszał zarzut z art. 148 Kodeku Karnego czyli zabójstwo. Do sądu wpłynął również wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Jak udało nam się dowiedzieć mężczyzna w trakcie zdarzenia mógł być niepoczytalny. Z uwagi na charakter zdarzenia, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zamordowanej kobiety, która pozwoli ustalić czy do zabójstwa doszło w niedzielę (21 maja) czy też w poniedziałek (22 maja)
Do sprawy będziemy wracać.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *