pultuszczak

Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Przed dzielnicowymi ukrył się w łazience

2023-03-27 11:32:27

Nowodworscy dzielnicowi zatrzymali kilka dni temu 42- latka z Warszawy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym oraz na podstawie nakazu doprowadzenia. Najbliższych 19 miesięcy spędzi w jednostce penitencjarnej.

Wzorowa praca oraz znajomość rejonu służbowego i mieszkających tam osób, pozwoliła funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim na ustalenie, gdzie przebywa uchylający się od odpowiedzialności karnej 42-latek.
Dzielnicowi udali się na Osiedle Młodych i zapukali do jednego mieszkań. Posiadali informację, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwany od kilku miesięcy mężczyzna.
Konkubina 42-latka najpierw próbowała przekonać mundurowych, że mężczyzny nie ma w domu. W tym czasie jej partner ukrył się przez policjantami w łazience. Funkcjonariusze szybko odkryli, gdzie mężczyzna się schował i zatrzymali go.
Mieszkaniec Warszawy był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Do odbycia miał karę 11 miesięcy pozbawienia wolności, za niestosowanie się do sądowego zakazu.
42- latek na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ był również poszukiwany nakazem doprowadzenia. Zgodnie z wyrokiem sądu miał do odbycia karę 8 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
Najbliższych 19 miesięcy spędzi teraz w jednostce penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha/mo
KPP Nowy Dwór Maz.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *