pultuszczak

Facebook


Nowa urzędniczka od kultury

2017-04-12 9:07:31

Nabór prowadził Urząd Miejski w Pułtusku

Chodziło o wolne stanowisko urzędnicze do spraw kultury w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu. Wybrano na nie Martę Tyszkiewicz – Wymysłowską, znaną w Pułtusku z aktywności politycznej w pułtuskim SLD. Pani Marta, jak informuje na swoim profilu facebook, studiowała Bezpieczeństwo i Higienę Pracy w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, była też doradcą finansowym. Jak czytamy w informacji na stronie Urzędu Miejskiego „kandydatka spełniła niezbędne oraz dodatkowe wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. Posiada niezbędne kwalifikacje oraz wymagane doświadczenie. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej odpowiedziała na większość zadawanych przez komisję rekrutacyjną pytań i otrzymała największą liczbę punktów.
Zdjęcie pochodzi z naszego archiwum. Marta Tyszkiewicz Wymysłowska w towarzystwie Błażeja Makarewicza i Andrzeja Gurgielewicza na konferencji prasowej Federacji Młodych Socjaldemokratów.

Komentarze

4 komentarze

 1. jaaa odpowiedz

  odeszła z poprzedniej pracy w marcu – tydzień przed jak ogłoszono konkurs… miała nosa…

 2. Ja odpowiedz

  Przyznam rację co do notek. Są potwierdzeniem tych cyrkow samorządowych. Pozdrawiam😊

 3. Ja odpowiedz

  Naprawdę? Nie do wiary…Ja odpowiedziałam na 100% pytań…A nie większość …plus moje wykształcenie i doświadczenie chyba przewyższa tu opisane…ciekawe jest to że wyniki konkursu były znane zanim zaczęły sie rozmowy kwalifikacyjne….każdy konkursik ustawiony…nie róbcie chociaż takich scen z tymi notami bo to już zaczyna być – nie smieszne – a bardzo żałosne.

  1. edabek odpowiedz

   A może właśnie dla takich komentarzy te teksty? 🙂 My znamy samorządową rzeczywistość, ale nasi czytelnicy nie zawsze, więc notki moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *