pultuszczak

Facebook


Nowa urzędniczka od kultury

2017-04-12 9:07:31

Nabór prowadził Urząd Miejski w Pułtusku

Chodziło o wolne stanowisko urzędnicze do spraw kultury w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu. Wybrano na nie Martę Tyszkiewicz – Wymysłowską, znaną w Pułtusku z aktywności politycznej w pułtuskim SLD. Pani Marta, jak informuje na swoim profilu facebook, studiowała Bezpieczeństwo i Higienę Pracy w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, była też doradcą finansowym. Jak czytamy w informacji na stronie Urzędu Miejskiego „kandydatka spełniła niezbędne oraz dodatkowe wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. Posiada niezbędne kwalifikacje oraz wymagane doświadczenie. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej odpowiedziała na większość zadawanych przez komisję rekrutacyjną pytań i otrzymała największą liczbę punktów.
Zdjęcie pochodzi z naszego archiwum. Marta Tyszkiewicz Wymysłowska w towarzystwie Błażeja Makarewicza i Andrzeja Gurgielewicza na konferencji prasowej Federacji Młodych Socjaldemokratów.

Komentarze

4 komentarze

 1. jaaa odpowiedz

  odeszła z poprzedniej pracy w marcu – tydzień przed jak ogłoszono konkurs… miała nosa…

 2. Ja odpowiedz

  Przyznam rację co do notek. Są potwierdzeniem tych cyrkow samorządowych. Pozdrawiam😊

 3. Ja odpowiedz

  Naprawdę? Nie do wiary…Ja odpowiedziałam na 100% pytań…A nie większość …plus moje wykształcenie i doświadczenie chyba przewyższa tu opisane…ciekawe jest to że wyniki konkursu były znane zanim zaczęły sie rozmowy kwalifikacyjne….każdy konkursik ustawiony…nie róbcie chociaż takich scen z tymi notami bo to już zaczyna być – nie smieszne – a bardzo żałosne.

  1. edabek odpowiedz

   A może właśnie dla takich komentarzy te teksty? 🙂 My znamy samorządową rzeczywistość, ale nasi czytelnicy nie zawsze, więc notki moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *