pultuszczak

Facebook


Nowa strona burmistrza

2017-03-22 1:45:15

Mieszkańcy gminy i nie tylko mogą już na bieżąco śledzić codzienne poczynania Krzysztofa Nuszkiewicza, dzięki nowej oficjalnej stronie burmistrz.pultusk.pl

Po jej otwarciu, oprócz zdjęć i filmików, możemy pozyskać wiele informacji. Mamy zakładki: O mnie, nowe inicjatywy, zrealizowane inwestycje, pozyskane środki pozabudżetowe, prace w toku, wreszcie kontakt, z możliwością zadania pytania burmistrzowi. Na górze strony znajduje się tez duża informacja, iż KRZYSZTOF NUSZKIEWICZ BURMISTRZ MIASTA PUŁTUSK W LATACH 2015-2016 POZYSKAŁ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW POZABUDŻETOWYCH W KWOCIE 12 009 845,54 zł.
Wracając do codziennych newsów z pracy burmistrza, przytaczamy przykład z wtorku, 14 marca. Chodzi o wizję lokalną budynków mieszkalnych przy al. Wojska Polskiego wraz z przyległym terenem, którą Krzysztof Nuszkiewicz przeprowadził razem z Ewa Kowalską – prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Na stronie czytamy, że burmistrz niezwłocznie podjął działania w kierunku rozwiązania trudnej sytuacji jednej z rodzin. Interwencja dotyczyła możliwości dostosowania łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej.
Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz wskazał na pomoc, którą osoba niepełnosprawna może otrzymać z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Zapewnił również, że pracownik socjalny pomoże złożyć odpowiedni wniosek o dofinansowanie remontu łazienki.
Zwrócił uwagę na potrzebę wyrównania dróg dojazdowych do osiedla oraz odwodnienia terenu.
Dodajmy, że interpelacje w tej sprawie zgłaszał wcześniej radny z tego terenu Konrad Kłosiński. A do śledzenia burmistrzowskiej strony zachęcamy.
Na zdjęciu burmistrz w czasie interwencji na osiedlu przy al. Wojska Polskiego. Źródło: burmistrz.pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *