pultuszczak

Facebook


Nietrzeźwy doprowadził do kolizji

2016-08-10 12:59:32

W poniedziałek, 8 sierpnia, 31- letni mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości doprowadził do kolizji drogowej na jednym ze skrzyżowań w Pułtusku, po czym uciekł z miejsca zdarzenia

Około godziny 15-ej doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic al. Tysiąclecia z al. Wojska Polskiego. Policjanci, po otrzymaniu informacji, niezwłocznie ruszyli w pościg za sprawcą kolizji, który uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki błyskawicznej reakcji został szybko zatrzymany. Wkrótce po tym okazało się, że 31 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pułtuskiego, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie i kierował pojazdem bez uprawnień.
Za ucieczkę z miejsca zdarzenia, kolizję drogową i kierowanie pojazdem bez uprawnień, mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 1.000 zł. Ponadto straci również możliwość prowadzenia auta z uwagi na obligatoryjnie orzekany przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów w tego typu sytuacjach. Inne skutki każdy z nas może dopowiedzieć sobie sam, dlatego też Policja przestrzega przed takimi zachowaniami.
Maria Matuszewska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *