pultuszczak

Facebook


Nietrzeźwy doprowadził do kolizji

2016-08-10 12:59:32

W poniedziałek, 8 sierpnia, 31- letni mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości doprowadził do kolizji drogowej na jednym ze skrzyżowań w Pułtusku, po czym uciekł z miejsca zdarzenia

Około godziny 15-ej doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic al. Tysiąclecia z al. Wojska Polskiego. Policjanci, po otrzymaniu informacji, niezwłocznie ruszyli w pościg za sprawcą kolizji, który uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki błyskawicznej reakcji został szybko zatrzymany. Wkrótce po tym okazało się, że 31 – letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu pułtuskiego, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie i kierował pojazdem bez uprawnień.
Za ucieczkę z miejsca zdarzenia, kolizję drogową i kierowanie pojazdem bez uprawnień, mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 1.000 zł. Ponadto straci również możliwość prowadzenia auta z uwagi na obligatoryjnie orzekany przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów w tego typu sytuacjach. Inne skutki każdy z nas może dopowiedzieć sobie sam, dlatego też Policja przestrzega przed takimi zachowaniami.
Maria Matuszewska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *