pultuszczak

Facebook


Nie miała szans

2017-12-20 10:46:33

Pijany kierowca potrącił kobietę. Do zdarzenia doszło w piątek, ok. godz. 23. Uderzenie samochodu było tak duże, że kobieta jadąca prawidłowo rowerem nie miała szans na przeżycie

Nocą, 15 grudnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca passata uderzył prawidłowo jadącą rowerzystkę. Oświetloną i wyposażoną w elementy odblaskowe. 62- letnia mieszkanka gm. Winnica w wyniku licznych obrażeń, po przewiezieniu do szpitala, zmarła.
Kierujący pojazdem, mieszkaniec pow. nowodworskiego w chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez funkcjonariuszy wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Na wniosek Policji Sąd zastosował wobec 32-latka tymczasowy areszt.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich o właściwą reakcję w każdym przypadku, kiedy będziemy świadkami takich sytuacji. Szczególny apel kierujemy do rodzin nieodpowiedzialnych kierowców, aby znając sytuację nie pozwalali im na zachowanie, przez które mogą zginać niewinne osoby.
Nie myślmy, że to nas nie dotyczy albo, że zrobi to za nas ktoś inny. ,,Dziś” może nas to nie dotknąć , ale jutro taka nieodpowiedzialna osoba może zrobić krzywdę sobie, nam oraz naszym bliskim.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *