pultuszczak

Facebook


Nasze zapowiedzi się sprawdziły

2017-10-30 8:54:06

Dyrektor Jan Kaźmierczak przeszedł na emeryturę, a stanowisko dyrektora Przesiębiorstwa Energetyki Cieplnej objął Tadeusz Nalewajk

Jak informuje rzecznik prasowy spółek gminnych Zbigniew Tołłoczko, w piątek, w Urzędzie Miejskim burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz pożegnał Jana Kaźmierczaka dyrektora Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, w obecności m.in. pracowników PEC. Jan Kaźmierczak pracował 47 lat, w tym 42 lata w energetyce cieplnej. Burmistrz Miasta Pułtusk podziękował mu za profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizację zadań gminnej spółki, która służy lokalnej społeczności.
– Myślę, że efektem wspólnych starań i stworzonej atmosfery pracy jest dzisiejsza dobra kondycja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, a efekty inwestycji prowadzonych przez PEC na rzecz miasta i gminy Pułtusk zauważane są przez mieszkańców – powiedział Jan Kaźmierczak dziękując burmistrzowi i pracownikom przedsiębiorstwa.
Uchwałą Rady Nadzorczej, z dniem 27 października 2017 roku stanowisko dyrektora Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej objął Tadeusz Nalewajk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *