pultuszczak

Facebook


Nasze zapowiedzi się sprawdziły

2017-10-30 8:54:06

Dyrektor Jan Kaźmierczak przeszedł na emeryturę, a stanowisko dyrektora Przesiębiorstwa Energetyki Cieplnej objął Tadeusz Nalewajk

Jak informuje rzecznik prasowy spółek gminnych Zbigniew Tołłoczko, w piątek, w Urzędzie Miejskim burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz pożegnał Jana Kaźmierczaka dyrektora Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, w obecności m.in. pracowników PEC. Jan Kaźmierczak pracował 47 lat, w tym 42 lata w energetyce cieplnej. Burmistrz Miasta Pułtusk podziękował mu za profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizację zadań gminnej spółki, która służy lokalnej społeczności.
– Myślę, że efektem wspólnych starań i stworzonej atmosfery pracy jest dzisiejsza dobra kondycja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, a efekty inwestycji prowadzonych przez PEC na rzecz miasta i gminy Pułtusk zauważane są przez mieszkańców – powiedział Jan Kaźmierczak dziękując burmistrzowi i pracownikom przedsiębiorstwa.
Uchwałą Rady Nadzorczej, z dniem 27 października 2017 roku stanowisko dyrektora Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej objął Tadeusz Nalewajk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *