pultuszczak

Facebook


NASZ NOWY DOM – Z WITKOWSKIM

2017-11-02 9:42:23

Halina Witkowska to szefowa Kuźni Kurpiowskiej w Pniewie. Operatywna, przedsiębiorcza, pomysłowa, uzdolniona manualnie. Propagatorka KURPIOWSZCZYZNY. Znana w Pułtusku i w swoim środowisku. Matka Artura, który jeszcze trochę i przebije popularnością swoją mamę

Czterdziestoletni Artur Witkowski (mieszkaniec gminy Somianka) już jest rozpoznawalny, ma nawet swoich fanów wśród widzów, a to za sprawą telewizji, a dokładnie programu telewizyjnego Nasz nowy dom, którego gwiazdą jest dziennikarka, kiedyś prezenterka, Katarzyna Dowbor. Pan Artur jeszcze niedawno prowadził własny interes – firmę budowlano – usługową (absolwent wyszkowskiej budowlanki). Dziś jest szefem ekipy budowlanej w POLSAT-owskim programie, który daje ludziom nadzieję na lepsze życie w nowym domu. Właśnie w programie Nasz nowy dom Witkowski wciąż walczy z czasem, który bywa groźnym przeciwnikiem ekipy. Czasem wchodzi w utarczki z architektką Maryną Kupczyk.
Reality show Nasz nowy dom ukazuje się w czwartki o godzinie 20.05, dwa tygodnie temu wyemitowano jego setny odcinek. Pan Artur dał się w nich poznać jako profesjonalista w swoim fachu, człowiek kreatywny, solidny i terminowy, który wraz ze swoimi ludźmi musi wyremontować dom ludzi żyjących w trudnych warunkach mieszkaniowych w ciągu sześciu dni.
„Pan Artur jest fantastyczny”, „Artur to skarb” – piszą fani Witkowskiego.
GMD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *