pultuszczak

Facebook
NASIELSK. Jakub Szafrański uczestnikiem programu kulinarnego!

2023-03-03 4:40:57

W piątek, 3 marca br. na zaproszenie Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego Urząd Miejski w Nasielsku odwiedził najbardziej utalentowany młody kucharz w naszej gminie Jakub Szafrański.


Kuba jest uczniem klasy VI c Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku. Rozpoczął swoją kucharską drogę od gotowania z babcią i mamą w domowym zaciszu. Podczas wizyty Kuba opowiedział Burmistrzowi Nasielska, skąd się wzięła Jego pasja do gotowania, jak wygląda program MasterChef Junior od podszewki oraz o tym, czy w domu również gotuje dania z prawdziwego zdarzenia.

Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski wręczył Kubie gratulacje za reprezentowanie Nasielska w Polsce oraz życzenia wielu sukcesów. Dodatkowo młody kucharz otrzymał kubek i koszulkę najlepszego kucharza w Nasielsku , a także upominki od Urzędu Miejskiego.

Serdecznie gratulujemy Państwu Szafrańskim tak wspaniałego syna i cieszymy się, że mamy w naszej gminie tak zdolnych, młodych ludzi. Trzymamy kciuki za to, byś spełnił wszystkie swoje marzenia, Kubo!
Z dumą zapraszamy Państwa do oglądania polskiego MasterChefa Juniora na kanale TVN z udziałem naszego Kuby!
Pierwszy odcinek 8 sezonu telewizyjnego show już w tę niedzielę, 5 marca br. o 20:00!

UM Nasielsk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *