pultuszczak

Facebook


Narkotyki w sklepie

2019-04-04 10:36:58

W piątek policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 30-latka w związku z posiadaniem środków odurzających

Funkcjonariusze, na terenie gm. Obryte w jednym ze sklepów spożywczych, ujawnili kilkanaście gramów suszu roślinnego. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, również ujawniono środki odurzające w postaci marihuany.
W piątek, 28 marca, w godzinach popołudniowych policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku udali się do jednego ze sklepów na terenie gminy Obryte, gdzie ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanego 30-latniego mieszkańca powiatu pułtuskiego również ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadzą czynności w celu wyjaśnienia, czy nie doszło do przestępstwa handlu narkotykami. Odpowiedzialność karna za posiadanie oraz handel środkami odurzającymi, to kara pozbawienia wolności do 10 lat.

sierż. Daniel Podlasin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *