pultuszczak

Facebook


Najsłodsza Buźka już wkrótce!

2015-11-24 10:56:30

Jeszcze tylko do 20 grudnia czekamy na zdjęcia Waszych pociech! Potem ruszamy z smsowym konkursem na Najsłodszą Buźkę Roku, w którym na dzieciaki czekają atrakcyjne nagrody!

Na zdjęciu prezentujemy prześliczną Matyldę, która zwyciężyła w poprzedniej edycji naszego plebiscytu.
Jeszcze tylko 2 tygodnie czekamy na zdjęcia Waszych pociech! Potem ruszamy z smsowym konkursem na Najsłodszą Buźkę Roku, w którym na dzieciaki czekają atrakcyjne nagrody! W konkursie wezmą udział maluchy, których zdjęcia przysłano nam w tej edycji Buźki Tygodnia oraz wszystkie zgłoszone w najbliższych trzech tygodniach. Zapraszamy do wspólnej zabawy i czekamy na zdjęcia!
Wszystkich rodziców (babcie, dziadków, chrzestnych też!) zachęcamy do przesyłania nam na adres mailowy redakcja@pultuszczak.pl zabawnych, rozczulających i słodkich zdjęć swoich pociech z krótkim opisem – imię, wiek dziecka, okoliczności wykonania zdjęcia.
Spośród nadsyłanych w każdym tygodniu zdjęć jedno nagradzamy – nadając mu tytuł Najsłodszej Buźki Tygodnia. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni darmowymi wejściówkami do dziecięcej Sali Zabaw AKMA (w Rynku przy Żaczku) oraz wybraną przez dziecko książeczką w Księgarni Baszta w Pułtusku.
Aby skorzystać z nagród, wystarczy zgłosić się do AKMY i Księgarni Baszta z egzemplarzem Tygodnika w którym wskazujemy tygodniowego zwycięzcę.
Jeszcze raz podkreślamy, ze w konkursie smsowym wezmą udział wszystkie nadesłane zdjęcia!
Uwaga! W treści e-maila prosimy wpisać zdanie „Zgadzam się na publikację wizerunku mojego dziecka na łamach Tygodnika Pułtuskiego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *