pultuszczak

Facebook


Najsłodsza Buźka już wkrótce!

2015-11-24 10:56:30

Jeszcze tylko do 20 grudnia czekamy na zdjęcia Waszych pociech! Potem ruszamy z smsowym konkursem na Najsłodszą Buźkę Roku, w którym na dzieciaki czekają atrakcyjne nagrody!

Na zdjęciu prezentujemy prześliczną Matyldę, która zwyciężyła w poprzedniej edycji naszego plebiscytu.
Jeszcze tylko 2 tygodnie czekamy na zdjęcia Waszych pociech! Potem ruszamy z smsowym konkursem na Najsłodszą Buźkę Roku, w którym na dzieciaki czekają atrakcyjne nagrody! W konkursie wezmą udział maluchy, których zdjęcia przysłano nam w tej edycji Buźki Tygodnia oraz wszystkie zgłoszone w najbliższych trzech tygodniach. Zapraszamy do wspólnej zabawy i czekamy na zdjęcia!
Wszystkich rodziców (babcie, dziadków, chrzestnych też!) zachęcamy do przesyłania nam na adres mailowy redakcja@pultuszczak.pl zabawnych, rozczulających i słodkich zdjęć swoich pociech z krótkim opisem – imię, wiek dziecka, okoliczności wykonania zdjęcia.
Spośród nadsyłanych w każdym tygodniu zdjęć jedno nagradzamy – nadając mu tytuł Najsłodszej Buźki Tygodnia. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni darmowymi wejściówkami do dziecięcej Sali Zabaw AKMA (w Rynku przy Żaczku) oraz wybraną przez dziecko książeczką w Księgarni Baszta w Pułtusku.
Aby skorzystać z nagród, wystarczy zgłosić się do AKMY i Księgarni Baszta z egzemplarzem Tygodnika w którym wskazujemy tygodniowego zwycięzcę.
Jeszcze raz podkreślamy, ze w konkursie smsowym wezmą udział wszystkie nadesłane zdjęcia!
Uwaga! W treści e-maila prosimy wpisać zdanie „Zgadzam się na publikację wizerunku mojego dziecka na łamach Tygodnika Pułtuskiego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *