pultuszczak

Facebook

Motocyklista i rowerzysta ucierpieli w wypadkach

2022-09-20 8:30:27

W wypadkach brali udział niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Z obrażeniami ciała zostali przetransportowali do szpitali. Funkcjonariusze apelują o ostrożność

W ostatnich dniach policja odnotowała dwa poważnie skutkujące zdarzenia drogowe. Do pierwszego wypadku doszło w Klukowie. Z ustaleń wynika, że 55-letni mieszkaniec Ciechanowa, podczas wykonywania manewru wyprzedzania dwóch pojazdów, uderzył motocyklem w przednie koło Opla, którym kierowała 47-letnia mieszkanka Nasielska. W chwili zdarzenia kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo. Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.

Do drugiego wypadku doszło w Świerkowie. 31-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, kierując VW Passatem, wykonując manewr wyprzedzania, uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku roweru, którym poruszał się 55-latek z terenu nowodworskiego. Rowerzysta doznał rozległych obrażeń ciała, został przetransportowany do szpitala w Płońsku.

Pamiętajmy: Nasze zachowania i podejmowane decyzje mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Jedźmy ostrożnie, przestrzegajmy przepisów, dostosujmy prędkość, bądźmy cierpliwy i zwracajmy uwagę na innych uczestników!

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…