pultuszczak

Facebook


Młodzież na Legię

2020-01-31 12:29:22

Przed kilkoma tygodniami, niemal 160-osobowa grupa młodzieży z Pułtuska miała okazję oglądać w akcji piłkarzy Legii Warszawa w starciu z Wisłą Płock

Było to możliwe dzięki organizowanej przez klub akcji „Młodzież na Legię”, dzięki której grupy szkolne czy też z innych placówek, mogą wejść na mecz całkowicie za darmo wraz z opiekunami.
W akcji wzięły udział Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Pułtusku, a także grupa zawodników Młodych Orłów Nadnarwianki. Na stadionie na tym meczu obecnych było kilkanaście grup z całego Mazowsza i nie tylko. Stawiły się wycieczki z Płońska, Ciechanowa, Mławy, Dęblina, Sochaczewa czy Działdowa, a wśród nich liczna grupa z Pułtuska. Mimo niskiej temperatury, wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, a także wyniku – Legia wygrała 4:1.
Już niebawem rusza runda wiosenna polskiej ekstraklasy, w trakcie której rozstrzygną się losy mistrzostwa Polski. Akcja dla młodzieży będzie cały czas kontynuowana, także młodzi pułtuscy kibice wraz z opiekunami będą mieli szansę oglądać te zmagania na żywo i kibicować warszawskiej Legii.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *