pultuszczak

Facebook


Młode Orły. Testowani w kadrze

2015-06-30 6:47:44

Dwóch zawodników Młodych Orłów, Mateusz Kaźmierczak i Maciej Saletra, odbyło testy w kadrze COOZPN rocznika 2006

 

Młodzi piłkarze wystąpili w sparingu z Orłem Sypniewo. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników z Sypniewa 7:6. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciek. Również Mateusz pokazał się z bardzo dobrej strony, popisując się ładnymi rajdami lewą stroną i zaliczając trzy asysty.

Nie stracili wiary

Drużyny Młodych Orłów Nadnarwianki (Młodziki i Orliki) chociaż mają za sobą bardzo udany sezon, to niestety nie zakończył się on całkowitym powodzeniem.

Młodziki do ostatniej kolejki prowadziły w ligowej tabeli, niestety przegrały ostatnie spotkanie w Mławie z Mławianką i nie udało im się obronić tytułu Mistrza Okręgu. Mimo potknięcia w Mławie drużynie należą się brawa, bo to Młode Orły wygrały najwięcej spotkań w lidze (15 z 18) oraz zdobyły najwięcej bramek (128).

Drużyna Orlików, która wygrała swoje rozgrywki (a od dwóch lat nie straciła punktu na własnym boisku!), rozegrała dwumecz o mistrzostwo okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego. Podobnie jak Młodziki, decydujące spotkania rozegrali z Mławianką. Niestety, w ostatecznym rozrachunku rywale okazali się lepsi, dzięki wysokiej wygranej na własnym stadionie. Młodym zawodnikom Nadnarwianki należy się jednak pochwała za to, że nie stracili wiary w swoje umiejętności po wysokiej porażce w pierwszym meczu i zmobilizowali się (mimo minimalnych szans na wygranie dwumeczu) na rewanż. Zakończył się on zwycięstwem pułtuszczan 6:4.

Młodym Orłom gratulujemy kolejnego udanego sezonu i życzymy dalszego zapału do treningów pod okiem pułtuskich trenerów.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *