pultuszczak

Facebook


Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – jak wygląda podział na grupy?

2018-05-11 10:38:23

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już za kilka tygodni. Warto jest się przygotować i poznać składy wylosowanych grup. Choć bez wątpienia większość z Was doskonale wie już, jak wyglądają grupy w tegorocznych Mistrzostwach Świata w piłce, to jednak chcemy dla przypomnienia przytoczyć ich skład.

 

Mistrzostwa świata u bukmacherów – jak przedstawia się polska grupa? Jakie mamy szanse?

Polacy nie trafili źle. Wylosowani przez nich grupowi rywale nie będą stanowić dla nich większego wyzwania – przynajmniej tak twierdzą prognozy. W pierwszej kolejności Polacy zmierzą się z drużyną z Senegalu. Biało-czerwoni nie mieli jeszcze okazji walczyć z Senegalczykami, dlatego z pewnością szykuje się nam bardzo ciekawy mecz. Kolejno zmierzymy się z Kolumbią, która zajmuje 16 miejsce w rankingu FIFA (Polska 10), a na końcu z Japończykami – uznawanymi za najszybszych graczy. Przewidywania bukmacherów co do wyników dla Polski są następujące: nasza drużyna wyjdzie z grupy, ale maksymalnie zakwalifikuje się do 1/8 finałów.

Grupa A – najsłabsza grupa ze wszystkich?

Bardzo dużo emocji budzi wśród entuzjastów piłki nożnej grupa A. Tam również – jak i w przypadku polskiej grupy – znajduje sie jeden reprezentant Europy. W skład grupy A wchodzi Rosja, Urugwaj, Egipt i Arabia Saudyjska. Wynika meczów w tej grupie nie jest łatwy do przewidzenia, jednak prognozuje się, że niezależnie której drużynie uda się wyjść z grupy i tak zostanie ona wyeliminowana w kolejnej fazie rozgrywek przez Portugalię lub Hiszpanię.

Najłatwiejsza grupa według bukmacherów

Hiszpanie i Portugalczycy w początkowej fazie turnieju nie muszą przygotowywać się na duże wyzwanie. Pierwsze mecze Mistrzostwa Świata będą dla nich jedynie rozgrzewką przed kolejnymi zmaganiami na boisku. W skład grupy B – o której mowa – oprócz Hiszpanii i Portugalii, w których niektórzy widzą faworytów tegorocznego mundialu, znajdują się również drużyny z Maroko i Iranu. Iran startuje w Mistrzostwach Świata po raz pierwszy, a Maroko pojawi się w turnieje po 20 latach przerwy. Obie drużyny preferują defensywny styl rozgrywki, który w przypadku ofensywnych graczy z Hiszpanii i Portugalii, raczej nie będzie w stanie zagwarantować im awansu. Bez wątpienia wszyscy kibice czekają jednak na potyczkę Hiszpanii i Portugalii.

Emocjonujące pojedynki

Poziom w pozostałych grupach prezentuje się już nieco bardziej wyrównanie. W grupie C znajdziemy drużyn z Francji, Australii, Danii i Peru. Francuzi mają za sobą bardzo dobry rok i plasują się na 7 miejscu w rankingu FIFA. Wielu fanów sportu czeka z niecierpliwością na ich mecz z Danią. W przypadku grupy D (Argentyna, Chorwacja, Nigeria, Islandia), oczy wszystkich entuzjastów piłki będą skierowane na zmagania Argentyny i Chorwacji. W grupie E będzie bardzo gorąco, gdyż w szranki staną tam piłkarze z Brazylii, Szwajcarii, Kostaryki i Serbii. W grupie F znajduje się faworyt tegorocznych Mistrzostw – drużyna niemiecka, która nie powinna mieć większych trudności z wydostaniem się z grupy. W grupie G najciekawszym spotkaniem będzie oczywiście to pomiędzy Belgią i Anglią. Artykuł przygotowany we współpracy z portalem bukmacher-legalny.pl

Polscy typerzy muszą pamiętać o tym, że gra dozwolona jest tylko w licencjonowanych przez polskie Ministerstwo Finansów zakładach bukmacherskich oraz, że hazard wiąże się z ryzykiem. Gra w nielicencjonowanych w Polsce firmach bukmacherskich jest niedozwolona i może wiązać się z przykrymi konsekwencjami prawno-skarbowymi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *