pultuszczak
Mianowany na zastępcę naczelnika Wydziału Prewencji

2023-11-17 2:20:15

16 listopada, na stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku mianowany został asp. Paweł Załęski. Na uroczystej zbiórce obecna była kadra kierownicza, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostki.

Podczas uroczystej zbiórki, komendant powiatowy Policji w Pułtusku docenił zaangażowanie asp. Pawła Załęskiego, któremu powierzył obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji.

Jak podkreślił szef pułtuskich policjantów, na tę decyzję wpływ miało m.in. doświadczenie zawodowe, pracowitość funkcjonariusza, skrupulatność, energiczność i oddanie służbie. Komendant złożył „zatwierdzonemu” już na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji serdeczne gratulacje. W swoim wystąpieniu zaznaczył również, że dzisiejszy awans to nie tylko uhonorowanie dotychczasowej drogi zawodowej, ale także wielkie zobowiązanie do dalszej ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców powiatu pułtuskiego a połączenie cech charakteru, osobowości i pracowitości gwarantuje podołanie nowym wyzwaniom.

Obecni na uroczystej zbiórce życzyli asp. Pawłowi Załęskiemu wytrwałości i wszelkiej pomyślności w realizacji stawianych przed nim zadań, kolejnych osiągnięć zawodowych i wiele satysfakcji ze służby. Zastępca Naczelnika podkreślił, że pracuje z bardzo dobrymi policjantami, podziękował za zaufanie jakim został obdarzony i poprosił o koleżeńskie wsparcie na zajmowanym stanowisku.

Asp. Paweł Załęski do służby w Policji został przyjęty w 2011 roku, zaczynając w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Od 2014 r. związany był z Posterunkiem Policji w Pokrzywnicy, 9 lat pełnił funkcję dzielnicowego, natomiast od kwietni br. zajmował stanowisko kierownika posterunku.
Pełniąc funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji odpowiedzialny będzie za zespół dzielnicowych, zespół ds. profilaktyki społecznej nieletnich i patologii oraz zespół ds. wykroczeń.

kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *