pultuszczak
Miał prawie kilogram narkotyków

2023-07-20 5:20:10

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 50-letniemu mieszkańcowi Wyszkowa, u którego w mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków. Mężczyzn już trafił do więzienia, gdzie odbędzie wyrok za przestępstwo niealimentacji.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację o mężczyźnie, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci namierzyli 50-latka oraz miejsce jego aktualnego zamieszkania. Idąc tym tropem policjanci postanowili przeszukać pomieszczenia, w których mieszkał mężczyzna. Intuicja ich nie zawiodła. W mieszkaniu wyszkowianina policjanci zabezpieczyli m.in. marihuanę, amfetaminę, a także inne środki odurzające o łącznej wadze bliskiej 1 kg.

50-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec Wyszkowa jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia za przestępstwo niealimentacji. 50-latek już trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę i będzie oczekiwać na kolejny proces.

Autor: kom. Damian Wroczyński

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *