pultuszczak

Facebook


Mateusz prze naprzód

2015-10-15 10:16:22

Niezwykle ciekawe zdjęcia dwudziestopięcioletniego pułtuszczanina Mateusza Tyszkiewicza (stylizacja Aleksandra Radkowska) publikuje HOT MODA, numer październikowy. Zamieszczono je pod wspólnym tytułem „Zakochani w dżinsie”(marki DENIM)

Zdjęcia są kolorowe i jest ich aż dziewięć. Na każdym z nich widnieje para młodych ludzi ubrana w dżinsy (spodnie, kurtki, koszule, sukienka). „Raz jest romantycznie, jak z lat 70., kiedy indziej grunge`owo lub w stylu amerykańskiego college`u” – podaje HOT MODA.

Mateusz, jak podaje Fashion Post, określany jest mianem „spontaniczny perfekcjonista” i „jednym z najzdolniejszych fotografów młodego pokolenia”. Współpracował z projektantkami najwyższej miary – Gosią Baczyńską i Anią Kuczyńską, a jego prace publikowane były na łamach Elle, Glamour i InStyle.

W rodzinnym mieście Mateusz Tyszkiewicz jest szczególnie znany jako utalentowany fotografik wystawiający swoje prace w Galerii Sztuki 4 Strony Świata. Obecnie w 4 STRONACH również można zobaczyć jego pracę – portret Justyny. „Zdjęcie zostało zrobione w maju 2015 r., a niedługo mam nadzieję o Justynie będzie głośno” – podał Mateusz pod zdjęciem swojej modelki.

Przypomnijmy: „Tygodnik Pułtuski” często publikował i zdjęcie autorstwa Tyszkiewicza (często z modelką -pułtuszczanką, Justyną Samsel, którą fotografik szczególnie ceni), i rozmowy z nim samym. To był czas, kiedy uzdolniony pułtuszczanin zajmował się również reportażami, pejzażami i portretami.

Fashion Post zapytał M. Tyszkiewicza o marzenia. Otóż Mateusz marzy o niezasypianiu przy… czytaniu książek, ale i o nowych okładkach modowych i edytorialach. A jest gotowy na pracę poza granicami kraju.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *