pultuszczak

Facebook

MATEUSZ MIŁOSZEWSKI DYREKTOREM MOSiR

2019-01-02 8:27:48

Z dniem 1 stycznia 2019 r. obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku objął Mateusz Miłoszewski.

Mateusz Miłoszewski jest 36 – letnim pułtuszczaninem. Posiada wykształcenie wyższe. Tytuł magistra zdobył w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Podczas studiów wyższych oprócz zawodu nauczyciela zdobył uprawnienia trenera piłki nożnej, a po ich ukończeniu dalej podnosił swoje kwalifikacje w tym zakresie. Obecnie jest Trenerem Klasy I z licencją UEFA A. Po ukończeniu studiów podjął pracę nauczyciela wychowania fizycznego w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku w szkole, której jest absolwentem i pracuje do dziś.
Ze sportem związany od najmłodszych lat. Począwszy od młodzieżowych drużyn piłkarskich po seniorską, zawodnik Klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk, a następnie trener I zespołu seniorów. Przez trzy lata był również zawodnikiem drużyn juniorskich Klubu Legia Warszawa. Obecnie może się poszczycić dużym doświadczeniem w zawodzie trenera piłki nożnej. Pierwsze kroki jako trener stawiał w pułtuskim Klubie Nadnarwianka Pułtusk. Najpierw jako trener II zespołu, a następnie I zespołu seniorów z którym osiągnął najlepsze wyniki w historii Klubu. Pracował również w takich klubach jak: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki który prowadził w II lidze – oprócz trenera seniorskiej drużyny pełnił również funkcję koordynatora szkolenia grup młodzieżowych i trenera edukatora dla trenerów zatrudnionych w Klubie, /MKS Narew Ostrołęka /III liga/, ŁKS Łomża /III liga/ Pogoń Grodzisk Maz. /IV Liga/.
W latach 2006 – 2015 pracował w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku jako nauczyciel wychowania fizycznego, a w latach 2012 – 2015 pełnił również funkcję kierownika studium wychowania fizycznego. Obecnie pomaga w rozwoju organizacyjnym, a także sportowym w Futbolowym Uczniowski Klubie Sportowym FUKS Pułtusk, szkolącym dziewczęta z gminy i powiatu pułtuskiego.
Dzięki pracy w pułtuskiej szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego, zna dobrze środowisko pułtuskiego sportu. Współorganizator, koordynator, sędzia oraz opiekun drużyn młodzieżowych wielu zawodów o Mistrzostwo Powiatu Pułtuskiego oraz Mistrzostw Rejonu Ciechanowskiego w piłce koszykowej, siatkowej, nożnej, tenisie stołowym oraz lekkoatletyce.
Jako trener piłki nożnej pracując w/w Klubach sportowych współpracował z dużymi ośrodkami sportowymi w Łomży, Ostrołęce, Nowym Dworze Mazowieckim. Dzięki temu zna struktury organizacyjne oraz zasady funkcjonowania ośrodków sportowych.
źródło:pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…