pultuszczak

Facebook


Mamy najpopularniejszego dzielnicowego

2017-01-19 8:41:15

St. asp. Paweł Popielarski najpopularniejszym dzielnicowym na terenie powiatu pułtuskiego!

Trwający miesiąc konkurs pozwolił wyłonić zwycięzcę. 287 głosów oddano na policjanta na pilnującego porządku na terenie gminy Winnica.
W tym roku odbyła się już ósma edycja konkursu pod nazwą „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”, który przeprowadziła Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku. Głównymi celami konkursu było popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród lokalnej społeczności, zwiększanie zaufania do dzielnicowego, wyzwolenie inicjatyw społecznych na rzecz wspólnego rozwiązywania problemów danego rejonu a tym samym wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego.
Konkurs, w którym wzięło udział 10 dzielnicowych, trwał od 15 grudnia 2016 roku do 15 stycznia bieżącego roku. 17 stycznia komisja konkursowa w składzie władz miasta, kadry kierowniczej tut. jednostki oraz przedstawiciela mediów wyłoniła najpopularniejszego dzielnicowego.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobył st. asp. Paweł Popielarski, oceniany przez mieszkańców gminy Winnica jako „życzliwy i otwarty, kompetentny i reagujący na problemy społeczeństwa”.
Na drugim miejscu uplasował się mł. asp. Arkadiusz Popiołek, postrzegany przez mieszkańców gminy Obryte jako „lekarz, który pomaga zapobiegać chorobom i prowadzi rehabilitację, reaguje i eliminuje wszelakie zło na terenie swojej gminy”. Trzecie miejsce należy do st. sierż. Pawła Załęskiego – „wnikliwego, zaufanego i działającego” dzielnicowego gminy Pokrzywnica.
st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *