pultuszczak

Facebook


MAŁŻEŃSTWO w MANEŻU

2019-08-03 12:34:05

21 lipca, w przyzamkowym Maneżu, odbył się kolejny spektakl KRAKOWSKIEGO Teatru Komedia

Tym razem było to  MAŁŻEŃSTWO WE FRANKACH SZWAJCARSKICH. Teatr powstał jako przedsięwzięcie wędrowne, a grają w nim znani i doświadczeni scenicznie aktorzy.  Teatr Komedia  dobrze jest znany pułtuskim teatromanom. Cenią go i  chętnie przychodzą na jego spektakle. 

– Sala była wypełniona po brzegi. Pierwsi widzowie pojawili się w MANEŻU  około godziny 17.30, a spektakl rozpoczynał się dopiero  o godzinie 19,  więc można powiedzieć, że zainteresowanie sztuką  było olbrzymie. A  sam spektakl?  Podczas przedstawienia  cały czas było słychać  śmiech, bo  to była superkomedia – powiedział TYGODNIKOWI Jarosław Komsta, którego żona, Agnieszka, w imieniu Cepelii Komsta przygotowała prezenty dla aktorów. Renata Pałys, serialowa Paździochowa z KIEPSKICH,  była zachwycona wyjątkowym  obrusem, ręcznie wykonanym przez panią Agnieszkę, z monogramem aktorki.  Kwiaty aktorom wręczył dyrektor zamku Michał Kisiel, który z powodzeniem wprowadził spektakle teatralne na maneżową scenę.

A co dalej? Już 25 sierpnia TEATR KOMEDIA zaprosi pułtuszczan na komedię TRZY RAZY ŁÓŻKO. Spektakl, jak zwykle,  bezpłatny.

GMD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *