pultuszczak

Facebook

MAŁŻEŃSTWO w MANEŻU

2019-08-03 12:34:05

21 lipca, w przyzamkowym Maneżu, odbył się kolejny spektakl KRAKOWSKIEGO Teatru Komedia

Tym razem było to  MAŁŻEŃSTWO WE FRANKACH SZWAJCARSKICH. Teatr powstał jako przedsięwzięcie wędrowne, a grają w nim znani i doświadczeni scenicznie aktorzy.  Teatr Komedia  dobrze jest znany pułtuskim teatromanom. Cenią go i  chętnie przychodzą na jego spektakle. 

– Sala była wypełniona po brzegi. Pierwsi widzowie pojawili się w MANEŻU  około godziny 17.30, a spektakl rozpoczynał się dopiero  o godzinie 19,  więc można powiedzieć, że zainteresowanie sztuką  było olbrzymie. A  sam spektakl?  Podczas przedstawienia  cały czas było słychać  śmiech, bo  to była superkomedia – powiedział TYGODNIKOWI Jarosław Komsta, którego żona, Agnieszka, w imieniu Cepelii Komsta przygotowała prezenty dla aktorów. Renata Pałys, serialowa Paździochowa z KIEPSKICH,  była zachwycona wyjątkowym  obrusem, ręcznie wykonanym przez panią Agnieszkę, z monogramem aktorki.  Kwiaty aktorom wręczył dyrektor zamku Michał Kisiel, który z powodzeniem wprowadził spektakle teatralne na maneżową scenę.

A co dalej? Już 25 sierpnia TEATR KOMEDIA zaprosi pułtuszczan na komedię TRZY RAZY ŁÓŻKO. Spektakl, jak zwykle,  bezpłatny.

GMD

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…