pultuszczak

Facebook


Łubu dubu radnej Kowalskiej

2016-01-27 12:47:55

Wszyscy chyba kojarzymy scenę z kultowego „Misia” Stanisława Barei, kiedy to Jarząbek, mówiąc do szafy, nagrywa pochwały dla swojego prezesa

Radna miejska Beata Kowalska pochwał na taśmę nagrywać nie musiała. Swoje „łubu dubu” na cześć burmistrza Nuszkiewicza i podległych mu pracowników wygłosiła na ostatniej zeszłorocznej sesji.

– Panie burmistrzu, w imieniu własnym i mieszkańców miasta Pułtuska chciałam serdecznie podziękować panu za przepiękną iluminację świetlną w tym roku w naszym mieście. Muszę przyznać, że miasto Pułtusk zmieniło i to w bardzo dużym stopniu swój image. Jestem radną drugiej kadencji i jestem mile zaskoczona, że w tak krótkim czasie powstały trzy inwestycje. Trudno to nawet objąć w horyzontach myślowych, a co mówić, jak sięgniemy dalej… W związku z powyższym gratuluję panu panie burmistrzu, pani wiceburmistrz, pani skarbnik, pani sekretarz, wszystkim kierownikom i pracownikom którzy zaangażowani byli w realizację zadań związanych z nowo powstałymi inwestycjami. To naprawdę ogrom długiej wytężonej pracy (…).
Radna złożyła też wszystkim życzenia noworoczne dalszych osiągnięć i równie owocnej pracy.

A piszemy o tym nie po to, by wyśmiać czy skrytykować, ale pokazać, że miłe chwile na pułtuskiej sali obrad też się zdarzają. Chwalić trzeba jak najbardziej, dostrzegać i doceniać czyjąś ciężką pracę, bo po takich słowach nie tylko burmistrzowi, ale i miejskim urzędnikom na pewno zrobiło się cieplej na sercu.

Komentarze

3 komentarze

  1. otton odpowiedz

    Zapewne wszyscy pamiętają jej zapał na poprzednim stanowisku:) Aż człowiek PRL wspominał

  2. zuza odpowiedz

    Czy to prawda,że zarabia 5ooo tyś. i ciągle nie ma jej w pracy.Oczywiście oprócz diety.

  3. Kasia odpowiedz

    Jedna z „mądrzejszych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *