pultuszczak

Facebook

Lokalne portale informacyjne z Warszawy – gdzie szukać najnowszych wiadomości?

2021-11-02 5:34:18
W sieci znajdziemy dziś informacje na niemal każdy temat. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście serwisy streamingowe, media społecznościowe i portale informacyjne. Nie oznacza to jednak, że w internecie nie ma miejsca na mniejsze serwisy. Te bowiem radzą sobie świetnie i starają się zagospodarować zarówno nisze tematyczne (na przykład portale branżowe), jak i informacyjne (na przykład w postaci serwisów lokalnych). Jednym z lokalnych portali jest Nabemowie.pl, który działa na terenie stołecznej aglomeracji.

 

Czym nas raczą lokalne portale informacyjne?

Informacje w internecie są dziś wszechobecne i doskonale widać to chociażby na przykładzie mediów społecznościowych. Podobne zainteresowanie wzbudzają też ogromne portale informacyjne, które całodobowo raczą nas najważniejszymi informacjami z kraju i świata. Ogromne zainteresowanie tego rodzaju treściami przełożyło się także na powstawanie mniejszych serwisów, które starają się odnaleźć swoją niszę regionalną lub tematyczną. Jednym z takich serwisów jest portal Nabemowie.pl, który swoim zasięgiem obejmuje chociażby Ożarów Mazowiecki, Stare Babice czy warszawskie Bemowo. Główny dział serwisu stanowią wiadomości i newsy z Warszawy i okolic, które najczęściej skupiają się właśnie na zachodniej stronie warszawskiej aglomeracji. Nie brakuje tu także informacji dotyczących zbliżających się wydarzeń: koncertów, spektakli, występów, wystaw, inicjatyw społecznych czy imprez cyklicznych. Serwis ma jednak dużo większe aspiracje i chce się stać także swego rodzaju niezbędnikiem wiedzy i witryną przydatną w codziennym życiu. Co jeszcze oferuje on więc swoim użytkownikom?

Nie tylko wiadomości i informacje z regionu

Warto zaznaczyć, że serwis obecny jest na Facebooku – znajdziemy tam specjalną stronę, która poświęcona jest najnowszym wpisom. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą także skontaktować się z redakcją. Na uwagę zasługuje także dział poświęcony ogłoszeniom, Zamieszczane tam oferty podzielone są na wygodne kategorie, które ułatwiają nawigację po podstronach serwisu http://nabemowie.pl. Swoją ofertę może tu umieścić każdy. Nie brakuje również informacji o możliwości zatrudnienia na konkretnym stanowisku, z których skorzystać mogą także osoby spoza aglomeracji warszawskiej (sporo pracodawców decyduje się bowiem na zdalny model współpracy). Dodatkowym atutem serwisu jest także baza lokalnych firm, która działa z korzyścią zarówno dla przedsiębiorców, jak i ich potencjalnych klientów. Ci pierwsi mogą dzięki temu dotrzeć do zupełnie nowych usługobiorców – ci drudzy natomiast zyskują wybór i informacje.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…