pultuszczak

Facebook


Leasing ciągnika siodłowego Scania bez wkładu własnego – czy to możliwe?

2018-10-30 2:55:25

Firmy działające w różnych branżach, do wykonywania podstawowych prac często wymagają regularnego korzystania z ciężkich środków transportu. Ciągniki siodłowe są pojazdami powszechnie nabywanymi przez przedsiębiorstwa. Mogą zostać zakupione w salonie lub poprzez wykorzystanie opcji leasingu. Bardzo często drugie rozwiązanie okazuje się korzystniejsze, zwłaszcza jeśli wkład własny zostanie ustalony na niskim poziomie. Czy istnieje jednak możliwość, aby opłata wstępna była całkowicie wyeliminowana?

 

Leasing bez wkładu własnego?

Wkład własny, nazywany również opłatą wstępną, jest częścią ceny ciągnika siodłowego, jaką musi opłacić leasingobiorca przy zawieraniu kontraktu. Jej wysokość w znaczny sposób wpływa również na wysokość miesięcznych zobowiązań.

Wysokość wkładu własnego może być ustalana na różnych poziomach, w zależności od konkretnego przedsiębiorstwa oferującego leasing. Bardzo często oscyluje w granicach od 1% do nawet 45% wartości netto danego pojazdu. Wysoka wartość wkładu własnego może być wyjątkowo problematyczna zwłaszcza dla nowych firm, które często nie są w stanie jednorazowo zagospodarować tak wysokiej kwoty.

Osoby zainteresowane leasingiem ciągników siodłowych mogą jednak poszukać ofert gwarantujących niski lub zerowy poziom wkładu własnego. Atrakcyjne propozycje znajdziesz na https://klf24.pl/finansowanie/leasing-ciagnikow-siodlowych-i-naczep, gdzie oprócz ciągników siodłowych Scania znajdziesz również maszyny budowlane, samochody ciężarowe, a nawet auta, motocykle i quady. Firma KLF24 oferuje leasing z nawet zerowym wkładem własnym dla nowych firm. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich przedsiębiorców potrzebujących skorzystania z ciężkich środków transportu.

Leasing ciągników siodłowych dla nowych firm

Leasing ciągników siodłowych jest możliwy nie tylko dla dużych, działających od lat firm. Również młode firmy oraz Start-upy mogą skorzystać z możliwości leasingu tych pojazdów.

Założenie nowego przedsiębiorstwa często wiąże się z koniecznością pozyskiwania dodatkowych środków transportu lub specjalistycznych maszyn. W takich sytuacjach wielu początkujących przedsiębiorców napotyka problemy. Banki często odmawiają udzielenia kredytu świeżo założonym działalnościom, dlatego dobrym rozwiązaniem okazuje się leasing.

Firmy oferujące leasing ciężkich środków transportu takich jak ciągniki siodłowe, dzięki swojej elastyczności, są w stanie ustalić najbardziej komfortowe warunki, dzięki którym obie strony transakcji będą usatysfakcjonowanie. Wysokość miesięcznych opłat czy wkład własny będą różniły się w zależności od konkretnego klienta. Warunki umowy są ustalane indywidualnie, dzięki czemu każdy leasingobiorca może spodziewać się dopasowanych danych zawartych w dokumencie.

Zalety leasingu ciągników siodłowych

Zdecydowanie się na leasing wiąże się z wieloma korzyściami. Zaletą jest możliwość wybrania odpowiedniego pojazdu, który będzie w stanie spełniać nasze wszystkie oczekiwania. Leasingodawcy dbają o wysoką jakość swoich produktów, ich sprawne działanie i atrakcyjny wygląd. Co więcej, korzystając z leasingu, nie musimy martwić się o obniżenie naszej zdolności kredytowej. Jeśli zajdzie konieczność zaciągnięcia pożyczki, nie będziemy mieli z tym problemów. Decydując się na leasing, eliminujemy również przestoje w przedsiębiorstwie związane z pojawiającymi się awariami czy usterkami. W przypadku pojawienia się tego typu problemów otrzymamy pojazd zastępczy, dzięki któremu działania w firmie będą mogły być nieprzerwanie kontynuowane.

Leasing ciągnika siodłowego Scania, bez wkładu własnego jest możliwy. Nawet nowe firmy oraz Start-upy mogą korzystać z najmu ciężkich środków transportu. Opłaty wstępne mogą zostać ustalone na zerowym lub bardzo niskim poziomie, dzięki czemu obie strony transakcji będą znajdowały się w satysfakcjonującym położeniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *