pultuszczak

Facebook


Ławostoły – 2w1, które oszczędza miejsce w Twoim mieszkaniu!

2019-05-23 9:56:48
Zakup mieszkania, czy domu to często jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Zwykle szukanie odpowiedniego lokum trwa bardzo długo. Niekiedy marzenia muszą iść na kompromis z zasobnością kieszeni i trzeba zagospodarować przestrzeń dużo mniejszą, niż to początkowo było w planach. Nie jest to jednak powód do niepokoju.

 

Nawet w dziedzinie projektowania wnętrz nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne meble są dostępne w niezwykle atrakcyjnych wersjach wielofunkcyjnych.

Na małe i duże potrzeby

Jednym z takich mebli jest ławostół. Rozkłada się on nie tylko na długość, ale też może zmieniać swoją wysokość. Od poziomu stolika kawowego do jadalnianego stołu, przy którym można wygodnie usiąść na krześle. To mebel, który dopasuje się do bardzo zróżnicowanych potrzeb domowników. Bez względu na to, czy jesteś singlem szanującym swoją przestrzeń i uwielbiającym spokoje wieczory we własnym towarzystwie; czy nie wyobrażasz sobie dnia bez jednego lub dwóch przyjaciół; czy może masz dużą rodzinę i kilkoro dzieci z wnukami. W każdej z tych sytuacji ławostół 2w1 okaże się niezawodny. Posłuży jako towarzysz seansów filmowych i sportowych relacji proponując przekąski (orzeszki, chrupki, suszone owoce). Podczas niezobowiązującej wizyty znajomych sprawdzi się do kawy, herbaty i ciasta. Kiedy jednak zechcesz zaprosić rodzinę z dziećmi na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, urodziny lub rodziców swojej dziewczyny na obiad znacznie zwiększy swoje rozmiary i pomieści nawet do dziesięciu osób (sprawdź ławostół Beata i ławostół Daniel na mebline.pl).

Pod każdym względem ekonomiczny

Ławostoły współcześnie występują w różnych stylach wzorniczych. Spodobają się nie tylko wielbicielom tradycyjnych mebli. Przede wszystkim jednak oszczędzają miejsce, jeśli w domu czy mieszkaniu nie ma dwóch pomieszczeń lub zakątków, które mogłyby autonomicznie pełnić funkcję salonu i jadalni. Przychodzą z pomocą także wtedy, kiedy chcesz powiększyć przestrzeń wokół siebie, jednocześnie nie zmieniając mieszkania. Stół z krzesłami to bardzo efektowne rozwiązanie, jednak zajmuje dużo miejsca, a na dodatek trzeba się przygotować na większą inwestycję. Ławostoły są zatem ekonomiczne nie tylko pod względem zajmowanej przestrzeni, ale także pod względem atrakcyjnej ceny (przekonaj się na stronie sklepu internetowego mebline.pl). Jest ona kilkakrotnie niższa niż w przypadku klasycznego kompletu do jadalni.

Warto zatem pamiętać, że wprowadzając się do niewielkiego domu, czy już posiadając małe mieszkanie, tak naprawdę nie musisz z niczego rezygnować. Wielofunkcyjne ławostoły (czyli ławy i stoły) sprawdzały się przez całe dekady i świetnie służyły domownikom. Dziś występują także w bardzo nowoczesnych wersjach oraz aranżacjach i w niczym nie kojarzą się z tymi sprzed lat. Warto więc przejrzeć oferty tego rodzaju produktów i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *